2442/952
Robert Jacobsen (f. København 1912, d. Egtved 1993)
Uden titel. Sign. Robert Jacobsen. Akvarel, gouache og olie på papir. 24,5×30.
Papiret er gulnet.
Vurdering
1092076 | ||
877924 |