2140/356
Persisk rygebordsplade af messing, rigt graveret med florale og geometriske mønstre. 20. årh. Diam. 107.
Mindre buler, ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 4. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag