2440/1118
Ametystring af sterlingsølv prydet med cabochonslebet ametyst. B. 15 mm. Str. 52.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Har brugsspor på bagside af ringskinne.
Vurdering
Hammerslag
1100629 | ||
307199 |