1401/56
Alexander Schmidt (f. Roskilde 1842, d. 1903)
Vinterdag i Dyrehaven. Sign. Alex. Schmidt 1884. Olie på lærred. 45×35.
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier og møbler, 30. december 2013
Vurdering
Hammerslag
11 bud