2436/​262

Samling juleskeer af forgyldt sterlingsølv med emaljearbejde. A. Michelsen. (24)

Bestående af: 1962, 2×1963, 1964–1967, 2×1968, 2×1969 1970–1971, 2×1972, 1975–1979 2×1991

Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.

I Lyngby
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

68993 2.100 DKK
102358 2.000 DKK