2049/413
Et par svenske sideskabe af bemalet træ, front med tre skuffer. Gustaviansk form, 20. årh. H. 79. B. 41. D. 43. (2)
Brugsslitage. Restaureret. Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 30. november 2020
Vurdering
Hammerslag