12118/286
Dansk nyrokoko dameskrivebord af palisander, front med tre skuffer. Ca. 1860. B. 100.
Enkelte ridser og mærker. Mindre alders og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021
Vurdering
Hammerslag