12118/​286

Dansk nyrokoko dameskrivebord af palisander, front med tre skuffer. Ca. 1860. B. 100.

Enkelte ridser og mærker. Mindre alders og brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021

Vur­dering

1.500–2.000 DKK

Hammerslag

1.050 DKK

(Autobud) 1.050 DKK
1.000 DKK
750 DKK