12203/207
Ejner Johansen (, 20. årh.)
Interiør med læsende kvinde. Sign. EJ 31. Olie på plade. Lysmål 52,5 x 63,5. Rammemål 58,5×63,5. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 20. januar 2022
Vurdering
Hammerslag