1834/1702
Ubekendt maler, 19. årh.
Landskab med kvinde, der indridser et navn i en træstamme, omkranset af egeløv. Empire hinterglasmaleri. Lysmål 13,5×18.
Mindre afslag.
Varia, 23. august 2018
Vurdering
Hammerslag