1412/1721
Fire Græske/baltiske ikoner. Alle med helgener. Ca. 1900. 25×19, 25×33,5, 30,5×33,5, samt 36×26. (4)
krakeleringer samt afskalninger. Ridser og mærker. Restaureret. Enkelte med ormhuller.
Varia, 20. marts 2014
Vurdering
Hammerslag
25 bud