2027/700
Paul Enøe Johansson (f. København 1954)
“Selfie”. Sign. Paul Enøe Johansson. Olie på lærred. 100×90. Uindrammet.
Original stand.
Moderne kunst og design, 30. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
15 bud