2412/48
Posthorn af messing. Mærket G. Eschenbach. Berlin. 20. årh. L. 34.
Ridser og mærker. Fremstår med alders- og brugsslitage. Buler.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. marts 2024
Vurdering
Hammerslag
15 bud