2413/14
Et par engelske sideborde af mahogni, front med skuffe. Udført og mærket med etikette fra Lysberg Hansen & Therp. 20. årh. H. 53. B. 53,5. D. 41. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker. Mindre finérskader.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. marts 2024
Vurdering
Hammerslag