2023/96
Håndbygget modelskib af delvist bemalet mahogni. 20. årh. H. 98. L. 96.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. juni 2020
Vurdering
Hammerslag