2445/765
Italiensk design
Et par uplight standerlamper af patineret messing og jern. 1970–80'erne. H. 185. (2)
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Eftersyn
Fra
i
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
1017480 |