2109/520
Fire bogkasser af eg med fire tilhørende sokler. Udført og mærket med label hos Rud. Rasmussens snedkerier. H. 76. B. 76. D. 27,5. Sokler H. 5. B. 76. D. 27,5. (8)
Alle med messingforede samlehuller. 10 nylonpinde hertil medfølger.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 2. marts 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
8 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||