2438/​59

Lysekrone med stel af forgyldt bronze behængt med slebne glasperler i kæder, invendig el. belysning. 20. årh.s begyndelse. H. 98. Diam. 50.

Ridser og mærker. Brugsslitage.

I Lyngby
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?