2143/580
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)
Liggende kvinde og rød fugl. Sign. Corneille 99, HC 1/30. Litografi i farver. Bladstørrelse 52×67. Uindrammet.
Original stand.
Moderne kunst og design, 26. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud