1926/843
Louise Campbell (f. København 1970)
“Collage 450”. Pendel med skærm af tre hvide akrylskærme med laserskåret, perforeret mønster. Udført hos Louis Poulsen. H. 28,8. Diam. 45.
Almindelig brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 25. juni 2019
Vurdering
Hammerslag
19 bud