2442/​7064

Børge Mogensen (f. Aalborg 1914, d. Gentofte 1972)

Sæt på tolv Windsorstole af bøg. Model J6. Udført og mærket for FDB. (12)

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker, hak og tørrevner.

Fra i Glostrup
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

1054119 (Autobud) 6.500 DKK
853301 6.000 DKK
1054119 4.200 DKK
970848 4.000 DKK
1096901 3.800 DKK
1047106 3.600 DKK
1081439 3.400 DKK
873456 3.200 DKK
951293 3.000 DKK