2417/855
Cirkulær skål af patineret bronze, yderside med vertikale riller i relief. Udført og stemplet hos Tinos Bronce, Made in Denmark. H. 8,8. Diam. 18.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 23. april 2024
Vurdering
Hammerslag
12 bud