2140/1338
Et par støvler af sort læder og sort monogram kanvas med lynlås i siden og sort læderfor. Str. 39 ½ Hæl højde ca. 4 cm.
Proveniens: Sælges på vegne af Statsadvokaten for særlig økonomisk og international kriminalitet.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 6. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
12 bud