2441/​769

Niels O. Møller (f. 1920, d. 1982)

Spisebord af teak med hollandsk udtræk. Model 12. Udført hos J. L. Møllers Møbelfabrik. 1960'erne. H. 73,5. L. 150/264. B. 100.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Nogle stødmærker. Delvist falmet.

I Aarhus
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?