2417/368
Vinkande af slebet glas med montering af sølv. Mesterstempel V.N. Wien, 19. årh.s slutning. Samt flaskebakke af sølv. Cohr. 20. årh. H. 24. Diam. 15. (2)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Kalkrester indvedigt.
Ældre malerier, møbler og varia, 22. april 2024
Vurdering
Hammerslag