2048/724
Teddy Sørensen (f. Holme 1938, d. 2002)
“Venter på far”. Sign. Teddy. Olie på masonit. 64,5×60,5.
Mindre afskalninger.
Moderne kunst og design, 24. november 2020
Vurdering
Hammerslag
17 bud