2143/635
Gunnar Örn (f. Reykjavik 1946)
Komposition. Sign. Gunnar Örn, 93. Akvarel on pen på papir. Bladstørrelse 27×38.
Undersøgt i ramme. Trykfolder i hjørner.
Moderne kunst og design, 26. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag