2439/682
“Ochetta”. Lille justérbar bord/væg lampe. Stel af patineret messing, hvidlakeret skærm med afbryder på top. Udført hos O-luce. H. 24.
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Eftersyn
I
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
938698 |
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.