920/422
Erindringsmedaljen i anledning af Hendes Majestæt Dronningens og Hans kongelige Højhed Prins Henriks guldbryllup 2017 (G.Em.), forgyldt sølv med krone, 28 mm, i lyseblåt krydsbånd med guldstribe - original æske, bæretilladelse og diplom dateret 10. juni 2017 medfølger.
Kvalitet
M
Mønter og medaljer, 30. april 2024
Vurdering
Hammerslag