920/422
Erindringsmedaljen i anledning af Hendes Majestæt Dronningens og Hans kongelige Højhed Prins Henriks guldbryllup 2017 (G.Em.), forgyldt sølv med krone, 28 mm, i lyseblåt krydsbånd med guldstribe - original æske, bæretilladelse og diplom dateret 10. juni 2017 medfølger.
Quality
Prooflike
Auction
Coins & Medals, 30 April 2024
Category
Estimate
Sold
Price realised
2 bids
When | Bidder | Bid |