920/​422

Erindringsmedaljen i anledning af Hendes Majestæt Dronningens og Hans kongelige Højhed Prins Henriks guldbryllup 2017 (G.Em.), forgyldt sølv med krone, 28 mm, i lyseblåt krydsbånd med guldstribe - original æske, bæretilladelse og diplom dateret 10. juni 2017 medfølger.

Quality

Prooflike

Auction
Category
Estimate

12,000 DKK

Sold

Price realised

8,500 DKK

2 bids

When Bidder Bid
8,500 DKK
8,000 DKK