2032/1228
“Birds” halskæde af sterlingsølv og 14 kt. guld og rødguld. L. 44 cm.
Proveniens: Guldsmed Traudel Toftegaard.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker, 5. august 2020
Vurdering
Hammerslag
18 bud