11951/​107

Tre fangstredskaber af udskåret ben eller tak. Antageligt Færøerne. 20. årh. L. 20,5/11,5 og 6,5. (3)

Kunst, antikviteter & design, 19. december 2019

Vur­dering

1.200 DKK

Hammerslag