2412/550
Bentemarie Kjeldbæk (f. Herlev 1952)
Uden titel, 2018/21. Sign. Bentemarie Kjeldbæk på bagsiden. Olie på lærred. 131×129.
Original stand.
Moderne kunst og design, 19. marts 2024
Vurdering
Hammerslag