2440/616
Erik Bille Christiansen (f. København 1954, d. 2017)
“Who cares”, 2016. Sign. på bagsiden. Olie på lærred. 140×185.
Dette emne handles i fuldmoms
God stand.
Vurdering
Hammerslag
53 bud
923536 | ||
1132722 | ||
923536 (Autobud) | ||
1132722 | ||
923536 (Autobud) | ||
1132722 | ||
923536 (Autobud) | ||
1132722 | ||
923536 | ||
859645 | ||
1022192 (Autobud) | ||
859645 | ||
1022192 (Autobud) | ||
859645 | ||
1022192 (Autobud) | ||
859645 | ||
1022192 | ||
859645 (Autobud) | ||
1022192 | ||
859645 | ||
1019628 | ||
859645 (Autobud) | ||
1019628 | ||
859645 (Autobud) | ||
1019628 | ||
859645 | ||
1019628 (Autobud) | ||
859645 | ||
1019628 (Autobud) | ||
859645 | ||
1019628 | ||
1046537 | ||
1019628 | ||
1085617 | ||
1019628 | ||
840645 | ||
1019628 | ||
840645 (Autobud) | ||
1019628 | ||
840645 (Autobud) | ||
1019628 | ||
840645 | ||
1085617 | ||
850106 | ||
1085617 | ||
919202 (Autobud) | ||
896796 | ||
919202 (Autobud) | ||
850106 | ||
919202 (Autobud) | ||
850106 | ||
919202 | ||
935655 |