12109/133
Kaj Blomqvist (f. 1939)
Vase af farvet glas. Sign. Udført hos Oy Kumela, Finland. H. 18,5. B. 18,5. D. 9,5.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 4. marts 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud