2015/32
Svensk Rococo spejl i ramme af forgyldt træ, udskåret med rocaille og bladværk. 18. årh. H. 61. B. 40.
Brugsslitage. Enkelte afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 6. april 2020
Vurdering
Hammerslag