872/77
Fritz Syberg (f. Faaborg 1862, d. Kerteminde 1939)
En harvescene. Sign. monogram 1919–36. Olie på lærred. 170×231.
Dette emne handles i fuldmoms
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt fine-art@bruun-rasmussen.dk
Malerier og tegninger, 30. maj 2017
Vurdering
Hammerslag