2016/655
Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)
Tre kompositioner. Alle tre sign. og nummereret hhv 9/90, 83/90 og 141/200. Litografier i farver. Bladstørrelser 52×38. Uindrammede. (3)
God stand. Monteret med passepartout.
Moderne kunst og design, 14. april 2020
Vurdering
Hammerslag
23 bud