1831/58
Wladislaw Chmielinski (f. Warszawa 1911, d. sst. 1979)
Folkeliv på en plads i Krakow. Sign. W. Chmielinski. Olie på lærred. 35×55.
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier og møbler, 30. juli 2018
Vurdering
Hammerslag
12 bud