12033/47
Arne Haugen Sørensen (f. København 1932)
Tyr. Sign. A Haugen Sørensen 64. Nr. 239/260. Litografi i farver. Lysmål 42×47. Rammemål 49×58.
Kunst, antikviteter & design, 13. august 2020
Vurdering
Hammerslag