1636/346
Victoriansk klapbord af lys mahogni. England, 19. årh.s sidste halvdel. H. 72. B. 40/118. D. 88.
Gamle mærker og skrammer. Brugsslitage.
Ældre malerier og møbler, 5. september 2016
Vurdering
Hammerslag