1636/​346

Victoriansk klapbord af lys mahogni. England, 19. årh.s sidste halvdel. H. 72. B. 40/118. D. 88.

Gamle mærker og skrammer. Brugsslitage.

Ældre malerier og møbler, 5. september 2016

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

800 DKK

800 DKK
750 DKK