2440/​123

Engelsk cigaretetui af sterlingsølv, indvendig forgyldt. W I Broadway & Co, Birmingham 1935. Vægt 170 g. 11×8 cm.

Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Graveret med initialer.

Fra i Lyngby
Vur­dering

2.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

952145 (Autobud) 650 DKK
935744 650 DKK
952145 500 DKK
1086800 480 DKK
896810 460 DKK
1086800 440 DKK
843491 420 DKK
899542 400 DKK