2034/543
Robert W. Kelly (f. 1956)
“Cluny II”, 1989. Sign. på bagsiden samt titel og årstal. Olie på lærred. 120×92.
Proveniens: Galleri Weinberger.
Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 18. august 2020
Vurdering
Hammerslag