2416/192
Sigurd Wandel (f. Frederiksberg 1875, d. Hellerup 1947)
Interiør med en lille dreng i vinterhaven. Sign. SW. Olie på lærred. 57×71.
Behov for let overfladerensning. Afskalninger. Enkelte retoucheringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 15. april 2024
Vurdering
Hammerslag
33 bud