2010/601
Joram Roukes (f. Lelystad 1983)
Tre kompositioner. Sign. Joram Roukes 2013, EA og 2013/5/20, 6/20. Ét litografi i farver samt to offset i farver. Bladstørrelse 61×50 til 64×48. Uindrammet. (3)
Moderne kunst og design, 3. marts 2020
Vurdering
Hammerslag
17 bud