2109/​525

Peter Brandes (f. Assens 1944)

“Idol”, 1993. Sign. Brandes 93. Olie på lærred. 81×54.

Original stand.

Moderne kunst og design, 2. marts 2021

Vur­dering

15.000–20.000 kr.

Hammerslag

25.000 kr.

23 bud

1062468 25.000 kr.
1054442 24.000 kr.
962388 (Autobud) 23.000 kr.
1054442 22.000 kr.
962388 (Autobud) 21.000 kr.
1006899 20.000 kr.
962388 19.500 kr.
1006899 19.000 kr.
1062468 18.500 kr.
1006899 18.000 kr.
1062468 (Autobud) 17.500 kr.
1006899 17.500 kr.
1062468 (Autobud) 17.000 kr.
1006899 16.500 kr.
1062468 (Autobud) 16.000 kr.
1006899 15.500 kr.
1062468 (Autobud) 15.000 kr.
1006899 14.500 kr.
1062468 14.000 kr.
962388 13.500 kr.
1006899 13.000 kr.
922832 12.500 kr.
808206 12.000 kr.