1646/167
Svensk spejl i ramme af forgyldt træ, rigt udskåret med blomster og bladværk. Sign. på bagsiden IRL. Gustaviansk form. 19. årh. H. 168. B. 66.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Enkelte afslag.
Ældre malerier og møbler, 14. november 2016
Vurdering
Hammerslag