2421/​11

Victorian konversations sofa af mahohni dekoreret med udskæringer, betræk i sæde og ryg af sort læder. England 19. årh.s midte. L. 117.

Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage. Ene sæde med revne i læder.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?