11947/​121

Et par armstole af guldbronzeret træ, udskåret med bladværk. Sæde, ryg samt armlæn betrukket med rødt stof. 20.årh. H. 115. B. 58. D. 54. (2)

Overfladiske revner. Trænger til reparation.

Kunst, antikviteter & design, 21. november 2019

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag