2149/8550
Russisk festdags ikon. Tempera på træ. 18.-19. årh. 26,5×22.
Mindre krakeleringer samt afskalninger. Afslag på kanter.
Russisk tema, 6. december 2021
Vurdering
Hammerslag
12 bud